Kontakt

Vážení zákazníci,

sme radi, že ste navštívili náš internetový obchod www.mojdrobec.sk. V našom internetovom obchode vám ponúkame čačky-mačky pre drobcov, nie však také obyčajné, aké iste nájdete v iných elektronických či kamenných obchodoch. Naša ponuka je zaujímavá tým, že sa snažíme odprezentovať detský sortiment, ktorý sa bude nielen páčiť, bude pohodlný, ale pomôže pri kvalitnej starostlivosti o vašich drobcov. Našim tovarom sa snažíme reagovať na aktuálne potreby pre pohodlnú starostlivosť o detičky a pomôcť tak všetkým mamičkám a oteckom zvládať bez stresu výchovu svojho drobca.

Život nášho eshopu sa začal formovať začiatkom roka 2015. Eshop prevádzkujeme ako rodinný podnik. Záleží nám na každom zákazníkovi. Váš názor pomôže spestriť našu ponuku a splniť vaše predstavy. Určite nám preto napíšte.

Našich zákazníkov  určite poteší rýchle vybavenie objednávky – najneskôr do 3 pracovných dní. V prípade, ak objednaný tovar nemáme skladom ani my a ani náš dodávateľ, vzniknutú situáciu riešime so zákazníkom individuálne.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli práve pre náš internetový obchod www.mojdrobec.sk.

Internetový obchod www.mojdrobec.sk prevádzkuje spoločnosť

Informácie o predajcovi:

(spoločnosť je platcom DPH)

Deň zápisu: 4. 1. 2018
Obchodný register: Okresný súd Prešov, odd:Sro, číslo vložky: 35688/P

Peňažný ústav:

Banka: Fio banka, a.s.

SWIFT: FIOZSKBA

Kontaktný email: